Dobruška KUBB OPEN

datum konání: sobota 23. červen 2018 (10:00 - 18.30)
místo konání: travnatá hřiště v areálu
organizátor: CZECH KUBB OPEN
hlavní pořadatel: Petr Poláček
kontakt: kubbopen@seznam.cz / +420 777 647 274

Systém turnaje: Jeden tým tvoří 3 a více hráčů libovolného pohlaví. Hraje se dle oficiálních pravidel kubbu. V každém kole může jeden hráč házet maximálně 2 kolíky - tedy se musí zapojit minimálně tři hráči. Střídání hráčů, pořadí a strategie je potom na týmu. Turnaj bude rozložen do dvou částí, kdy v době mezi 10-12:30 proběhnou zápasy v základních skupinách a to systémem každý s každým. Počet skupin, týmů ve skupinách a postupujících ze skupin bude záležet na celkovém počtu týmů přihlášených do turnaje a vše bude zveřejněno při losování. Postupující ze skupin se utkají ve vyřazovací části turnaje, kde se bude hrát systémem opravného pavouku. Jedna prohra tedy ještě neznamená konec v turnaji. Vypadnuvší ve skupinách mohou využít další možnosti festivalu a třeba se i přihlášit do dalších soutěžních her, které budou začínat odpoledne.

Startovné:  240,- Kč na tým - platí se při prezentaci - složení týmu lze při prezentaci upravit.

Prezentace: 8:30 - 9:30 v areálu. Platí pro předem zaregistrované i pro příchozí týmy. Počet týmů v turnaji  je omezen. Lze se přihlásit i na místě, ale nemůžeme místo v turnaji garantovat. Proto doporučujeme registraci předem. Limit je 56 týmů. 

Aktuální informace: Letos to vypadá na velmi velkou účast. Pravděpodobně opět dorazí nejlepší hráči kubbu na světě - několikanásobní mistři evropy a mistři světa - německý tým Kubb'Ings. A bude to jejich druhá turnajová účast v České republice. Kdokoliv chce vidět tedy mistry svého řemesla přímo v akci, či je dokonce vyzvat ke hře při pátečních trénincích, neměl by si tuto příležitost nechat rozhodně ujít..!

Více o hře Kubb se dozvíte ZDE a nebo ZDE

 

  

Registrační formulář

 

Zvýrazněné položky jsou povinné.