Dobruška MÖLKKY OPEN

datum konání: sobota 23. červen 2018 (10:00 - 17:30)
místo konání: travnatá hřiště v areálu
organizátor: Česká svaz Mölkky
hlavní pořadatel: Josef Buzek
kontakt: josef.buzek@molkky.cz / +420 776 556 303

Systém turnaje: Složení týmu je tříčlenné (kdo chce, má možnost mít jednoho náhradníka - při registraci ho dopíše jako čtvrtého člena týmu). Tým může být složen libovolně bez ohledu na věk a pohlaví.  Budeme hrát podle oficiálních pravidel hry mölkky. Pořadí házení určí kapitán týmu před začátkem každé hry a v průběhu hry je toto pořadí neměnné. První kolo se odehraje v základních skupinách. Počet skupin, týmů ve skupinách a postupujících ze skupin bude záležet na celkovém počtu týmů přihlášených do turnaje a vše bude zveřejněno při losování. V základní skupině se odehraje tolik her kolik bude týmů v jedné skupině, tak aby každý soutěžní tým vždy jednou zahajoval hru. Vypadnuvší ve skupinách mohou využít další možnosti festivalu a třeba se i přihlásit do dalších soutěžních her, které budou začínat odpoledne. Podrobnosti o herním systému dalších kol budou brzy zveřejněny.

Startovné: 50,- Kč za 1 hráče / tedy minimálně 150,- Kč na tým - platí se při prezentaci (rozhoduje počet zaregistrovaných hráčů) - Složení týmu lze při prezentaci upravit.

Prezentace: 8:30 - 9:30 v areálu. Platí pro předem zaregistrované i pro příchozí týmy. Počet týmů v turnaji  je omezen. Lze se přihlásit i na místě, ale nemůžeme místo v turnaji garantovat. Proto doporučujeme registraci předem.

 Více o hře Mölkky se dozvíte ZDE a nebo ZDE

 

      

Registrační formulář

 

Zvýrazněné položky jsou povinné.